Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Yeraltı içecek soğutucusu: eCool

Çevrimdışı

ByBekir

02ofogrencisi
Katılım
9 Ağu 2014
Mesajlar
36
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
25
Şube
Adana
mqEm30.jpg

İçeceklerimizi soğuk tutmak için kullandığımız vazgeçilmez araçtır buzdolabı. Fakat bazıları için buzdolabı bir seçenek değildir. Kampçılar ve doğa severler için buzdolabı büyük bir sorun teşkil ediyor. Ancak artık bir çözümleri var.
eCool, içeceklerinizi uygun bir sıcaklıkta tutmak için yapılmış oldukça güzel bir araç. Yer altının serinliğinden yararlanan bu cihaz içerisinde bir taşıyıcı sistemi yer almakta. Sistemin büyük kısmı yerin altında kalırken çok küçük bir kısmı ise yer yüzeyinde, içeceklerin yüklenip alınabilmesi için bırakılıyor. Yer yüzeyinde kalan kısmında bir kapak bulunuyor. Öncelikle kapağı açıyor, sonra yanında bulunan kolu çeviriyorsunuz. Kolu çevirdikçe taşıyıcı hareket ediyor ve içeceklerin yüklenmesine veya dışarı çıkmasına olanak sağlıyor.Soğutucu bu alet 113 cm boyunda, 22-30 cm genişliğinde ve 12 kg ağırlında. İçerisinde 24 adet standart kutu kola ebatlarında içecek alabiliyor. İçeceklerinizi yükleyip kapağını kapattıktan sonra içerisini baştan aşağıya kadar aynı sıcaklıkta tutabiliyor. Aleti arka bahçenize monte edebilirsiniz ve iyi izole edilmiş gövdesi sayesinde bir daha sökmenize bile gerek kalmaz. Oldukça çevreci olan bu alet hiç enerji harcamadan doğanın gücünden yararlanarak içeceklerinizi soğutuyor. Doğa dostu eCool 369$'dan satışa sunulmuş durumda.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar