Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Wolfteam'da Nasıl Sağlam Karater Yapılır.

Caxing

05ofciragi
Şube
Samsun
Selamlar.Wolfteam'da nasıl sağlam karater yapılacağını kısa bir şekilde anlatmak istiyorum.

Başta uğraşmadan sağlam olmak istiyorsanız nakit çekmelisiniz.Nakit çekerek oyun içi silah,karater vb. alarak sağlam olabilirsiniz.Fakat ben nakit çekemem başka napmam gerek diyorsanız yazıcaklarım tam size göre olucak.

1-Pusma Sinsi Saldırı.
2-Oyun içi ses kasma.
3-Oyun içi birkaç teknik.

1-İLK OLARAK PUSMA(SİNSİ SALDIRI) KONUSU ANLATAYIM.

Sinsi saldırı yaparak karşınızdaki oyuncuyu şaşırtabilirsiniz.Size ezik anca pusarsın diyebilirler hiçbirine aldırış etmeyin.Pusmak eziklik olsaydı oyun sinsi atak olarak ismi geçmezdi.Sinsi atak arkadan vurmalar içinde geçerlidir.Eğer ileri görüşlü olursanız rakibinizin size nerden saldırıp nereye pustuğunuz bilebilirsiniz.Bu alışkanlığı oyun içi vakit geçirerek kazanabilirsiniz.

Size Bazı Haritalardaki Pusma Yerlerinin Fotoğrafları Çektim.

--SARAY--

cycqb.jpg

cycqs.jpg

cycr8.jpg

cycrm.jpg

cycs5.jpg

cycsh.jpg

cycsz.jpg

--PAİEN--
cycug.jpg

cycuz.jpg

cycvk.jpg

cycwv.jpg

cycxg.jpg

cycxx.jpg

cycym.jpg

cycz9.jpg

cyczk.jpg

--SAVAŞ FABRİKASI--
cyd0s.jpg

cyd1c.jpg

cyd2k.jpg

cyd2y.jpg

cyd4j.jpg

cyd5b.jpg

cyd5l.jpg

cyd6c.jpg

--COVOLT KÖPRÜSÜ--
cyd7d.jpg

cyd7y.jpg

cyd8w.jpg

cyd9c.jpg

cyd9v.jpg

cydbl.jpg

cydc3.jpg

--İKİ TAPINAK--
cydff.jpg

cydg2.jpg

cydgm.jpg

cydh1.jpg

cydhn.jpg

cydj3.jpg

cydjt.jpg

--TAKSİM--
cydmd.jpg

cydmv.jpg

cydn9.jpg

cydny.jpg

cydpr.jpg

--GİRİŞ--
cydq9.jpg

cydr0.jpg

cydr9.jpg

cydrm.jpg

Birkaç resim öğreticiden çektim.Oyunlar dolu olunca fotoğraf çekilmiyor.
smile.png

2-SES KASMA.

Oyun içinde çoğu kurtların ulumasını,veya insanların ayak seslerini duyabiliriz.Buda bize eli kazanmamızda yardımcı olmamızı sağlar.Ses kasmak için dikkatinizin tam olması gerekli.Ayrıca kuklaklık,hoparlör vs. olması gerekir.Ses kasma yönetemi ile çoğu kurtun yerini ayırt edebilirsiniz.S2 yıkım oyunlarında hayalet kurtların yerini bile çözme şansınız vardır.Bu yöntemle çoğu kişi size hile diyebilir aldırış etmemenizi tavsiye ederim.

Size Örnek Olarak Uzun Süre Önce Kuzenim Tarafından Çekilen Bir Video Koydum.

Ses Kasma yöntemiyle oyunda iyi bir yerde olabilirsiniz.

3-OYUN İÇİ TAKTİKLER.
TEKE TEK KALDIĞIMIZDA NE YAPMAMIZ GEREKİR.

A-Teke tek kaldığımızda karşımızdaki kişinin vücut ve kafa aralığına sıkmalıyız.Çünkü ; Silahın sekme olasılığı büyüktür.Bunu engellemek içinde dediğim aralık idaeldir.
B-Karşımızdaki kişiyi egale etmek için oturup zıplayıp çömelmemiz gerekir.Bu karşıdaki kişinin isabet oranını %40 oranında düşürecektir.Buda size büyük avantaj kazandıracaktır.
C-Özellikle S2 yıkımda tek tek kalındığında çoğu kişi sabit bir yerde kurtu bekler.Eğer kurt gir-çık yaparak oyuncunun şarjorünü bitirmeye çalışabilirsiniz.Şarjör değiştirme sırasında atak yaparak işi bitirebilirsiniz.Eğer insan iseniz ileriye gidip pusarak kurtun önünüzden geçmesini bekleyebilirsiniz ve sinsi saldırı yaparak işi bitirebilirsiniz.
D-Özellikle mermi değiştirirken bir yere saklanmanız size büyük avataj sağlar.Mermi değişiminden sonra düşmanın sizin üstünüze gelmesini beklemenizde fayda var.
E-S2 yıkımda karateriniz yoksa kırmızı takıma bir adet yelek ve 1 adet %+15 yp veren şapka alırsanız kurtları çok zorlarsınız.

Bu açtığım çarımı 1 saat içinde bu yöntemlerle kastım ve fotoğrafını sizinle paylaşıyorum.

cyfjw.jpg

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar