Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Skill Resetleme Anlatım

online-oyuncu-necmi

02ofogrencisi
Şube
Tokat
Evet Skill resetlemek isteyen arkadaşlar için yaralı bi konu olucak.mod abilerimden bunu sabit konu yapmalarını istesem ayıp olmaz sanırım çünkü kimse yeni konu açmayacak ve burdan bakacak neyse ben anlatmaya başlıyayım:

Öncelikle Skill resetlemek için Herbalist(pot satılan yer) e gidiyoruz ve editing skill'e tılıyoruz. sonra resucration potion questi seçip accept diyoruz ve Ok 'den görevi alıyoruz.

Görevin İstediği Şeyler
En az 20 level olmanız gerekmekte.. Para 100k 70k gibi miktarlarda para istiyo eğer 40-30 iseniz 30-20 iseniz 65-50k 20-10 iseniz 40 dan başlıyo ve düşmeye başlıyor.

her bir skill için 10 tane curst heart. heartlar zor çıkıp sizi sıkabilir fakat başka bir görevle birlikte yaparsanız sıkılmassınız Curst heart toplamak için sizden en az 3-4Lv düşük yaratıkları kesmelisiniz.
eveeet. 10 tane curst heartı topladık(10 tane topladığınızda deil durabilty veya potunuz bittiğinde towna gelmenizi tavsiye ederim çünkü böylelikle daha çok toplamış olursunuz ) herbalist(potçu) e gidiyoruz editing skile tılıyoruz sonra seçip OK diyosunuz ve size her bir 10 curst hearta karşılık 1 şişe veriyor. sonra resucration potion questin altındaki şıkka tılıyoruz ve skill penceremiz açılıyor. sıfırlamak istediğimiz skill grubunu açıyoruz. örn:
ben pacheonu sıfılayacaksam pacheonu açıyorum ve Lv DOWN diyorum. ve orda yukarı ve aşağı tarafa doğru bakan okların olduğu bi pencere açılıyor siz aşağıdaki oka basıyorunuz. ve onun altında size gelecek sp miktarı yazıyo.onunda altında ise(amount passed) gereken para yazıyo. herşey uygunsa confim'e basıyorsunuz ve 1 skilinizi geri almış oluyorsunuz. ve size bi miktar sp geliyor. Peki siz bende level down diye bir seçenek yok diyosanız. Skiliniz kapatmanız gerekiyor yani dielim pacheon Lv 25 ve siz resetleyeceksiniz ama Lv down yok o zaman leve 25 te bir skill açılıyor biliyorsunuz berserker arrow unu altına gelip DOWN diyeceksiniz ve kapatacaksınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar