Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

sefagenc55 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sefagenc55 Çevrimdışı

sefagenc55

01ofacemisi
Şube
Samsun
Yaşınız: Ne Önemi Var :).
Nereli olduğunuz: Samsun
Hangi takımlı olduğunuz: SamsunSpor :)
Forumu nereden bulduğunuz: websultan
Forumu beğenip beğenmediğiniz: idare eder :p
Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ; Başarılar dilerim. Forum olarak yi yerlere gelmeniz dileğiyle :).

Hikmet Sönmez Çevrimdışı

Hikmet Sönmez

05ofciragi
Şube
İstanbul Avrupa
Cevap

biraz laubali konuşuyorsun, biraz ciddiyet lütfen. yaşınızı bilmemiz size nasıl hitap edeceğimizi öğrenmemize yarar. :rolleyes:

sefagenc55 Çevrimdışı

sefagenc55

01ofacemisi
Şube
Samsun
Öncelikle şunu söylim bir görevli olarak bence şuan hepiniz yanış düşünceler altındasınız :).

biraz laubali konuşuyorsun, biraz ciddiyet lütfen. yaşınızı bilmemiz size nasıl hitap edeceğimizi öğrenmemize yarar. :rolleyes:
Yazdıklarımla laubali olma çalışmamıştım yanlış görüntü verdiysem üzgünüm fakat bende sizin yazdıklarınızdan şunu anlıyorumki, örneğin 10 yaşında olsam bir hiç ilgilenmiyeceksiniz benimle fakat +18 bir yaş olsa ilgilenecekmişsiniz gibisinden anlaşılıyorsunuz, sonuçta burası bir oyun forumu genelde -18 yaş kitlesine hitap eder zaten.

Hikmet Bey'e Katılıyorum ...

Öncelikle hoş geldin demeniz gerekirken sizin takıntılarınız başladı :). Yaşta bu kadar takılmamanız gerekir burası oyun forumu :). Ne önemi var derken benim açımdan hiç bir önemi olmadığı için böyle yazdım, benim için yaşın hiç bir sıkıntısı yok sonuçta burası sanal ortam kimseye güvenemezsiniz de zaten :).

HOŞ BULDUK YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

Y U E Z 19o7 Çevrimdışı

Y U E Z 19o7

02ofogrencisi
Şube
Mardin
Bence sen biraz yanlış anladın bizi, dediğin gibi burası sanal bir ortam evet herkes özgürdür.Fakat yaşını bildirmen bence bir sıkıntı olmazdı.
önemli olan yaş deildir bence önemli olan ne kadar olgun olmamızdır. foruma hoşgeldin, inş kalıcı olursun birlikte oluruz buralarda. eğer kusurumuz varsa kusura bakma yinede :) ve güvenemezsin dedin yani burda güvenecek veya güvenmeyecek bir alaka deil bence.

de4qLe Çevrimdışı

de4qLe

04ofeditoru
Şube
Trabzon
Öncelikle şunu söylim bir görevli olarak bence şuan hepiniz yanış düşünceler altındasınız :).

Yazdıklarımla laubali olma çalışmamıştım yanlış görüntü verdiysem üzgünüm fakat bende sizin yazdıklarınızdan şunu anlıyorumki, örneğin 10 yaşında olsam bir hiç ilgilenmiyeceksiniz benimle fakat +18 bir yaş olsa ilgilenecekmişsiniz gibisinden anlaşılıyorsunuz, sonuçta burası bir oyun forumu genelde -18 yaş kitlesine hitap eder zaten.

Öncelikle hoş geldin demeniz gerekirken sizin takıntılarınız başladı :). Yaşta bu kadar takılmamanız gerekir burası oyun forumu :). Ne önemi var derken benim açımdan hiç bir önemi olmadığı için böyle yazdım, benim için yaşın hiç bir sıkıntısı yok sonuçta burası sanal ortam kimseye güvenemezsiniz de zaten :).

HOŞ BULDUK YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

Öncelikle biz sadece bir uyarı yaptık ...
Akıl yaşta değil baştadır ...!
Ayrıca 2 Süper Moderatör ile konuşuyorsunuz ve takıntılarınız gibi kelimeler kullanıyorsunuz sizin gibi güzel bir insana yaşımaz..!
Burda biz yaşa bakmıyoruz ona bakarsanız benim yaşım 16 bende +18 değilim fakat sizin gibi davranmadım..!

Hikmet Sönmez Çevrimdışı

Hikmet Sönmez

05ofciragi
Şube
İstanbul Avrupa
hayır hayır yanlış anlamışsın yaş ile ilgili bi sıkıntımız yok , amacımız üyelerimize yardımcı olmak.
konuyu kapatıyorum. tanışmak için yeni bir sayfa ile konunuzu açar iseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar