Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Oyun İncelemesi ☆AC4: Black Flag ☆

BubyBuby

02ofogrencisi
Şube
Ankara
images

Ubisoft'un blog sayfasında yayınlanan makalede Assassin's Creed IV: Black Flag oyununa dair detayları ayrıştırarak bir araya topladım ve ortaya birkaç yeni detay çıktı. Bu detayları da Ubisoft'un ekibinden Darby McDevitt açıklıyor.

Deniz savaşlarında bize yardımcı olacak bazı işaretler olacak. Bu da savaş zamanlarında bizim işimizi daha da kolaylaştıracak. Gemiden herhangi bir kaleye savaşmaya gittiğimizde mürettebatımız (tayfamız) da bizimle birlikte savaşa gelecek. Düşman kalelerini ele geçirdikçe de oyunda bulunan yan görevlerin kilidi açılacak. Ayrıca bu kalelere saldırdığımızda kale komutanlarının eskisi gibi korkak olup kaçmayacağı belirtiliyor. Bu da işimizi kolaylaştırır.
20.jpg

Ayrıca oyunda tarlalar olacak. Bu tarlalar anladığım kadarıyla büyük ihtimalle Assassin's Creed 3'teki gibi tarlalar olacaktır. Fakat bu konuda tam olarak birşey söylenmiyor. Tarlaları yağmalayabileceğimiz ve bunu defalarca yapabileceğimiz söyleniyor. Oyunda da yaklaşık 10 kadar tarla olduğu belirtiliyor.

Tarlaların üzerinde da yağmalamayı şu şekilde yapacağımzı belirtiliyor; tarlaların üzerinden sessizce gideceğimiz ve malların saklandığı depononun anahtarını bekçiden bulacağımız belirtiliyor. Buradan da anladığımız üzere anahtarı bekçiden alarak bu malları bulabileceğiz. Malları buldukça da önceden belirttiğim gibi, her seferinde bu depolar yenilenecek. Ve bu sayede bizde defalarca yağmalama yapabileceğiz.

Oyunda tam korsanların yaşadığı gibi yaşayacağız belli ki. Yeri gelecek yağmalayacağız, yeri gelecek mürettebatla karaya çıkıp kalelere savaş açacağız. Kim bilir belki daha neler neler yapacağız ileride yeni detaylar gelirse bunları da öğrenebiliriz.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

• İşletim Sistemi: Windows Vista SP – Win 7 SP – Win 8 (32 ve 64 bit versiyonları)
  • Sadece 64 bit işletim sistemleri desteklenmekte
  • İşlemci: Intel Core2Quad @ 2.6GHz veya AMD Athlon 2 X4 620 @ 2.6GHz
  • RAM: 2GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM modeli)
  • Sabit Disk: 30GB boş alan

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

• İşletim Sistemi: Windows Vista SP – Win 7 SP- Win 8 (32 ve 64 bit versiyonları)
  • Sadece 64 bit işletim sistemleri desteklenmekte
  • İşlemci: Intel Cre i5 2400S @ 2.5GHz veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0GHz veya daha iyi bir model
  • RAM: 4GB veya üstü
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 5850 (1024 MB VRAM modeli)
  • Sabit Disk: 30GB boş alan

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar