Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Duyuru Facebook Mavi Tik Hizmetleri Hakkında Yeni Kural

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OynFrm Çevrimdışı

OynFrm

Admin
Web sitesi
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
Merhaba

Sosyal medya platformlarında mavi tik (verified) hizmetlerinde yoğun bir kullanıcı talebi olması sebebiyle uzun süredir açılan hizmet konularında OynFrm.Com üst yönetim onayı getirmiştik ve gerekli teyit alındıktan sonra geri aktif ediliyordu.
Yüksek bütçeli ve uzun süreli bir süreç olduğu için üyelerin daha sağlıklı ticaret etmesi için bu konuyu açma gereksinimi duyduk.

Sizlere PM veya farklı iletişim kanallarından mavi tik hizmet vermek isteyen üyelerin gerekli onay teyidini kategori moderatörlerine yazarak lütfen öğrenin.

Mavi tik ( verified ) hizmeti vermek isteyen kullanıcılar üst yönetim onayı almak zorundadır.

Üst Yönetimden Onay Nasıl Alınır?

Sosyal Medya Kategori Moderatörlerine,
aşağıda verilen şablona uygun şekilde PM atmanız gerekmektedir. Gerekli incelemeler üst yönetim tarafından yapıldıktan sonra hizmet vermenize onay veya red verilecektir.
Sosyal Medya Kategori Moderatörlerine Ulaşmak İçin : https://oynfrm.com/kullanicilar/?key=staff_members

Hizmet Verecek Kişilerden İstenilen Bilgiler

Kendi hesabınızda, sayfanızda Mavi Tik Mevcut mu ? Mevcutsa kullanıcı adı nedir :
Daha önce mavi tik (verified) hizmeti verdiğiniz profiller, sayfalar nelerdir ?
Daha önce mavi tik (verified) hizmeti verdiğiniz profillerden, sayfalardan teyit mesajı atabilir misiniz ?
Maximum işlem süresi ve iade politikası nedir ?
Ticari olarak mı yoksa bireysel olarak mı hizmet veriyorsunuz ?
Sözleşmeli mi çalışıyorsunuz ? Örnek sözleşme iletebilir misiniz ?

Bu bilgileri iletmeniz halinde gerekli incelemeler üst yönetim tarafından yapılacaktır.

Sizlere PM veya farklı iletişim kanalları üzerinden bu hizmeti vermeye çalışan üyeleri bildirirseniz gerekli işlem yapılır ve daha sağlıklı bir ticaret ortamı oluşur.

Hizmet alacak üyelerde ticaret yaparken kesinlikle gerekli teyit ve referansları istemelidir. Gerekli referanslardan teyit veremeyen veya kendi hesabında veya ajans hesabında mavi tik olmayan kişilerden hizmet almaktan kaçınmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar