Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

ETS 2’ye yeni Krone dorseleri ve fabrikası geliyor!

Keremcem156 Çevrimdışı

Keremcem156

11ofprofu
SCS Software geçtiğimiz Şubat ayında Krone firmasının Werlte, Almanya‘daki üretim tesislerini ziyaret etmişti. Ardından kendi bunun amacını açıkladılar. Her yıl 30 bin dorsenin bu fabrikada üretilildiği belirtiliyor. Sosyal ağlardan da birçok fotoğraf paylaşılmıştı. ETS 2için Krone Trailer Pack DLC‘si 17 Eylül 2018’de yayımlanmıştı. Paketin içerisinde birçok dorse gelmişti ancak önümüzdeki güncellemelerde ve özel bir World of Trucks etkinliği bu devam edecek. Burada pek çok dorsenin fotoğrafları kaydedilmiş, 3D taramaları yapılmış. Gelecekteki DLC eklemelerinde bunları görebileceğiz. Ayrıca Krone üretim tesisi ve çevresinin ise drone yardımıyla video ve fotoğraflarını da almışlar. Bu üretim tesisi ve showroom alanının gelecekte ETS 2’ye gelmesi olası görünüyor. Blog yazısısında da bu belirtilmiş. Beklenti yanlış olmayacaktır. Ayrıca Krone markasının yerel mağazasındaki çeşitli şapkalar, aksesuarların da fotoğrafları paylaşıldı. Bunlar da ETS 2 için potansiyel çekici kabini aksesuarı olarak işaret ediliyor. Daha ayrıntılı resmi açıklama henüz yapılmadı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar