Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

En iyi kurtlar...

kLoptOmaNo

04ofeditoru
Şube
Batman
Laboratuvarlar... Deneyler...
Hepsi de doğaüstü güçleri elde etmek içindi
Peki başarlı oldu mu ??? Tabiki evet
İnsanlar hep sınırsız gücü elde etmek isterler işte wolfteam in dünyasında bu gerçek. İnanılmaz silahlar... Güçlü kurt adamlar...
Ve tabiki wolfteamin vazgeçilmezi ikinci kurtlar...
Nedir bu ikinci kurtlar... Onlar normal bir kurttan daha iri daha güçlü daha hızlı daha anlaşılmaz daha korkunç...
Kurtların mutasyon geçirmiş halleri onlar...
Buz Kurt: En dondurucu en soğukkanlı kurt. Nefesi kuzey kutbunun soğuklarıyla eş değer... Pençelerindeki buz zehri insanın iliklerine kadar işliyor ve vücudunu hareket edemeyecek hale getiriyor... Gerisi Buz Kurtun İnsafına kalmış.
Deli Kurt: Karanlıkların en anlaşılmaz ve bir o kadarda korkunç kurdu. Beyni çok güçlü psikokinesis adı verilen gücüyle vücudunuzun kontrolünü eline alıyor sizi büyük bir hızla kendisine çekiyor ve.....
Zeki Kurt: Küçük tıfıl bir bit yeniği. Şaka yapıyorum. Bazan düşünüyorum da böyle kan meraklısı bir kurt var mıdır? Seni yaşatan kan onun vücuduna geçtiğinde bundan büyük haz alıyor öldürülmesi imkansız.
Gardiyan Kurt: Biri imkansız mı dedi??? Tanklaı roketleri parçalayacak bir kurt. Çelikten derisiyle aşla kurşun geçirmez. Pençeleri azrailin silahından daha iri. Acımasızlıkların hepsi ona nüfuz etmiş.
Hayalet Kurt: Kalp atışı duyabiliyor musun?? Peki nereden geliyor bu ses.Aman Allahım!!!! Bu o! Hayalet Kurt. En dip köşelere pusar ve saydamlaşır. avının leziz kokusunu aldığında birden ortaya çıkar ve kan gölü...
Vahşi Kurt: Kükremesi Aslanlarla eşdeğer. Tek farkı kolundaki kocaman silahı.

Not: Yzı tamamen bana aittir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar