Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Wolfteam s2 yıkımı taktiği içeri

kLoptOmaNo

04ofeditoru
Şube
Batman
Arkadaşlar ben taktikler geliştirdim daha fazla bilgisi oln varsa paylaşsın

iyi forumlar

S2 Yıkımı - Kırmızı Takım ( İnsanlar )
-Öncelikle silahlarınızda AWP gibi silahlar olmasın.
-Asla tek başınıza hareket etmeyin.
-Daha çok nereye çıkıyor yada duruyorsanız(Ben savaş fab. da borunun üstüne çıkarım) orayı küçük tabancayla tarayın.Çünkü hayalet kurt pusmuş olabilir.
-Kesinlikle önden gitmeyin ve arkanıza cok dikkat edin.Örnegin iki tapınakda önden birisi gitsin siz arkadn gidin bazı kurtlar direk öndekine saldırır.Bu sırda sizde öldürürsünüz.Ve 1 örnek daha direk cıkar cıkmaz bzen deli kurtlar sizi cekebliyor.İste bu yüzden önden gitmeyin diorum.
-Merminizi bosa harcamayın.Yani Taramayın.Kurtlarn kafasına nisan alın ve tek tek ates edin.Ölen her insandan yada kurtdan cantasındaki ekipmanları alın.
-Gidiyormus gibi yapip gitmeyn ve onlar atıldıgında geri tusuna ve zıplama tusuna basarak aniden öldürün.
----
----
----
----

Mavi Takım ( Kurtlar )
-Bölgede kalın %10 oranında dışarı çıkın ve adamları bulun.
-İnsanları alt etmek için ani saldırılar yapmalısınız.
-En önemlisi insanların bomba kurmasına %100 izin vermeyin
-Kurtlar rakipleri 3-4 kisiyse tek bsna saldırmasnlar
- Karakterle tek basınıza saldırmayn ekipmanlılara ya 3-4 kisi saldırın yada vahsi varsa patlayın yada zekiyle saldırın.Fakat zekiyle saldırırken asla önüne düsmeyin silhn önüne
- Ve insanlar genellikle karakterlerin arkasndan gider benim tavsiyem arkalarndan gidin.( Örnek s2 de arka taraftan geliyor genelde krkterler b2 den b1 e bunun icin direk b2 tünele girin ve insanların basesiine cıkıp arkalarndan öldürün.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar