Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

WolfTeam Ceza Sistemi ( yeni )

kLoptOmaNo

04ofeditoru
Şube
Batman
Windows 7 İçin Dün Çalışmaya Basladım Ve Size Süper Seçmelı
Envanter Hack Buldum Bile Simdi Arkadaşlar Anlatıma Gecelim.
Kurulum:
Evet Arkadaslar Verdigim Zıp Dosyasını Masaüstüne çıkarın Sonra içinde Wolfteamts Atılacaklar var Onları Kopyalayın Wolfteam Klasörünün içine Atın Sonra Oyuna Girin Kamp Seçin Ve Oyunu Asagıya Alın Sonra Cerdigim Dosyalardan PchackInjector Dosyasını Açın
seleccionar proceso Tıklayın Ve Wolfteam.Bin Bulup Seçin Sonra Buscar DLL Var ona Tıklayın
FullTrainerWT.vmp.dll Dosyasını Seçin Ve gelen Hataya Tamam Deyip Karsınıza Gelecek Olan Pencereden istediginiz Silahları Seçin Oyuna Girin Ve Oynayın Hadi Bakalım.
WinDows7 Envanter Hack De Tamamlandı Hayırlı Olsun
!! AysaN !! Fark Yaratmama Gerek Yok
---@Her Yerim Fark@---
Resmi Orjinal Boyutunda Görüntüleyebilmek İçin Buraya Tıklayınız.

Download Link:

İnjektör ##.мятσgυz.## Arkadaşımdan Aldım Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum.
Ya Arkadaşlar Bakın Benim Bilgisayarda Oldu Ve Bir Kaç Kişinin Bilgisayarında Oldu Cahil İnsanlar Gibi Olmuyor Olmuyor Demeyin
Bide Argo Kelimeler Etmeyin Bana Ben Sizin İçin Uraşıyım Birde Azar İşitiyim Bundan Sonra Tüm Hileler Ö.M Olarak Vericeğim Siteye Hile Vermiyeceğim
Haberiniz Olsun Kahrolsun Ya Böle İnsanlar Araştırdım Şimdi Arkadaşlar Windows 7 Windows Xp Den Sonra Çıktı Windows 7 Nin Gizli Yani Kendisinin Ufak Bir
Virüs Programı Varmış Bu Programda Silinilmiyor Çünkü Windows 7 Nin Kendi Dosyası Slinirse Bilgisayar Çöker He Diyeceksinizki Sizde Nasıl Oldu
Bilgisayarlarında Olan Arkadaşlar Windows 7 Resmi Sürümü Deil Yani Kaçak Veya Kendileri Eksik Yüklemişlerdir Bilgisayara Bu Kadar Açıklama Yeter Kimse Bu Açıklamadan Sonra Boş Konuşmasın Direk Ip Ban Yiyecektir Ama Direk Biz Sizin Uşağınız Değiliz Gidin İstediğiniz TürkHile Hack Sitesinde Bu Kadar Hile Verilmemiştir Bize Karşı Çıkanlar Defolup Gitsinler Bu Kadar Tekrarlıyorum Bu YAzıdan Sonra Bana Hala Çalışmıyor Fln Ağır Konuşanlar Direk Ip Ban Yiyecektir.
Bu Kadar.

Bir Tesekkürü çok görmeyin...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar