Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Wizard+Bard+Cleric En Detaylı Rehber

mmo

07ofyariscisi
Şube
Adana
Burada Bir Wizard ı Ele Aldım.. Full İnt Ya Da İnt Ağırlıklı Hybrid Olur Ama Hybridden Az Bi Defens ve Az Bi Hp Alıcaz Zaten Life Control/Life Turnover İle Hp miz Yarıya Düşüor.. Verdiğimiz Strlerden 3k Hp Alıyorsak Bu Bize 1.5K Olarak Yansır.. Her Şekilde Full İnt Olmanızı Tercih Ederim Wizard Charımızın Yanına En Werimli Olacak Şekilde Cleric ve Bard Alabiliriz.. Ben İkisinide Anlattım Açıklamada Yapıcam Karar Sizindir.
Cleric;
Wizardımızın Yanına Alacağımız Cleric Skilleri Bize Pvp De Çok Yardımcı Olur.. Pvpde Kolay Kolay Ölmeyiz.. Ve Recovery , Bless Shield v.b Bir Çok Buff Da Kasarken Giantları Daha Rahat Kesmemizi Sağlar.. Ayrıca Kale Savaşlarında Da Çok İşimize Yarar. Gerektiği Zaman Wizard Skilleri İle Öldürür Gerektiğinde De Cleric İle Hem Kendimizi Hem De Tüm Partymizi Ölümsüz Hale Getiririz.. Kısacası Tam Bir Pvp Charı Oluruz!
Bard;
Wizardımızın Yanına Alacağımız Bard Skilleri İle Çok Rahat Kasabiliriz.. Saldıran Yaratıklardan Korunma Skilli (Noise) İle Rahatça Korunuruz.. (Champion,Giant Hariç).. Ve Hızlı Koşma Buffu Çok İşimize Yarar Zaten Bard ı Seçmemizin Asıl Sebebi Budur.. Job Da Ya Da Gene Kasarken Olsun Başka Yerlerde Olsun Çok İşimize Yarar.. Kısacası Tam Bir Pve Charı Oluruz.. Eğer Wiz+Bard Yaparsak En Seri Kasan Char Biz Oluruz.. Sadece Kasmakta Değil Başka Yerlerdede İyidir Ama Pvpde Cleric Kadar İyi Olmaz!

wizard.jpg

WiZARD SAYFASINDA From By Discomatic

wizard1.jpg

Kırmızı Skiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
Skiller Gerekli Ama Kişiye Göre Değişen İsteğe Bağlı Skillerdir.

Pembe Skiller İse İşi Bilen Wizardların İleride Kullandığı Pvp Skilleridir(Root,Fear,Knock Back, Mana Drain)

Beyaz Skiller İse Tuzaktır . Direk Hedefe Atılmaz Kurulur. Kale Savaşlarında ve Eventlerde Çok İşe Yarar Açmanızı Şiddetle Öneririm

İkinci Class Olarak Ya Cleric Ya Bard.. Ben İkisinide Verdim

CLERİC SAYFASINDA

Kırmızı
Skiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
Skiller İsteğe Bağlıdır.(Party Healler , Str ve İnt Buffları)

Pembe
Skiller Cleric Moddayken Attack Yapanlar İçindir.. İsteğe Bağlı.

Yeşil
Skiller Bir Sonraki Kademesinden Kötü Olduğundan Boşuna SP Harcamamak İçin Açılmaz. İsteğe Bağlıdır. (Yanlız Bir Sonraki Skillerin Bazılarını Açmak İçin Bunları Max.Lamak Gerekiyor Buna Dikkat!)

BARD SAYFASINDA
KırmızıSkiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
Skiller İsteğe Bağlıdır.

Pembeler Bard'ı Attack İçin Kullanlar İçindir(Genelde Bazı Pvplerde / Joblarda ve Taxilerde Kullanılır)! İsteğe Bağlı

Turuncular
Genellikle Debufftur. Açmanıza Gerek Yok.. Yinede Siz Bilirsiniz..

Forumda Yeterli Derecede Bu 3 Class'ıda İçeren Konu Bulamadım.. Böyle Toplu Bir Yerde Daha Yararlı Olur.!!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar