Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Ücretsiz PHP Firma Rehberi Scripti %100 Mobil

OynFrm Çevrimdışı

OynFrm

Admin
Web sitesi
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
Merhaba arkadaşlar,

İmkanı olmayan* arkadaşlar rahatlıkla ücretsiz olarak indirip kullanabilsinler sunucumuzda beklemesin , bir işe yarasın diyerekten paylaşmaya devam ediyorum.

Tamamen kendi yazılımımız , %100 Responsive , Tek sayfada firma ekleme , Teklif alma , Cv Gönderme , İş ilanı girebilme .

Ve bu işlemleri yaptığınızda Otomatikmen Uygun firmalara teklif var , cv geldi , iş ilanı vs gibi uyarıları bulunan bir yazılım.
Aslında her firmaya özel subdomain oluşturuyordu sistem hatta firma eklerken sağ üst kısımda görebilirsiniz otomatik link oluşturuyor. Ama hata verdiğinden dolayı o özelliği pasif ettim. Çalıştırırsanız kullanabilirsiniz.

Biliyorum görünüm olarak biraz sade ama artık orasıda size kalmış. Kendinizde bir şeyler kattığınızda eksiksiz bir firma scripti haline gelebilir.

Hayırlı olsun.

Demo:

Panel demosu veremiyorum demo modu yok. Üyelik oluşturarak kullanıcı panelini görebilirsiniz. Gayet kullanışlıdır.

İndirip kurduğunuzda ana kullanıcı bilgileri aşağıdaki gibidir;

Kul adı: bilgi@medyaweb.net
Şifre: admin
ALINTI

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar