Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist

Sorunlu

04ofeditoru
Şube
Kayseri
oyungoruntuleri.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
1.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
2.jpg

wol_error.gif
3.jpg

wol_error.gif
4.jpg

wol_error.gif
5.jpg

oyunbilgileri.jpg

Splinter Cell: Blacklist için Ubisoft oyunu nasıl oynamak isterseniz o şekilde oynayabileceksiniz diye bas bas bağırmıştı. Adamların hakkını yememek lazım. Hakikaten seçtiğiniz zorluk seviyesine göre oyun aksiyon oyunundan gerçek bir gizlilik oyunana doğru çehresini değiştiriyor.

İlk iki zorluk seviyesini zaten saymıyorum. Eğer gerçekten alet edevatınızı kullanarak kendinizi gizliden gizliye iş yapan bir casus olarak görmek istiyorsanız Realistic ve Perfectionist zorluk seviyelerinden uzaklaşmamak gerekiyor. Forumlarda gördüğüm kadarıyla oyun "çok kolay yeaaa" diye artistlik yapan insancıkları bu zorluk seviyelerinde oynarken de görmek isterim açıkası. Conviction'da önüne geleni vurmak zorunda kalan ben, bu oyunda doğrudan Perfectionist'e atladım (mazoşist stayla). PC'yi bilmiyorum ama PS3'te Perfectionist zorluk seviyesinde sıcak çatışmalara girmek tam anlamıyla ölüm demek.

Belki yapay zeka çok değişmiyor ama bir bilemediniz iki mermide iniyorsunuz aşağı. O yüzden "stealth action" hissini yaşayamamaktan korkan eski Splinter Cell oyuncuları varsa gönüllerini ferah tutabilirler. Blacklist'in eski oyunlara bu "gizlilik" olayına nazaran en büyük farkı bazı belli bölümlerde ne yaparsanız yapın sizi çatışmak zorunda bırakması.

Hani Splinter Cell'in verdiği en güzel his bölümü başarıyla bitirdiğinizde kimsenin ruhunun bile sizin orada olduğunuzun farkında olmamasıdır ya, Blacklist bu eski alışkanlığı kısmen geri getirse de birilerinin siz ne yaparsanız yapın varlığınızın farkında olmaları pek de hoş değil.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar