Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Stealhex Bot Ayarlar - Resimli Anlatim

sendemi-brutus

02ofogrencisi
Şube
Yurtdışı
Arkadaslar bu botu uzun suredir kullaniyorum kullandigim ayarlar aşağıdaki gibidir ve ne duruyor ne bozuluyor nede baska bişey ayarlarinizi resimdekiler gibi yaparsaniz sorunsuz kullanabilirsiniz.

- Hp ve Mp si bittiğinde oturmayi ayarlamayin cunki saldiri altindayken oturmaya calisiyor fakat saldiri altinda oturamadigindan bekleme yapiyor bu yuzden Sit Down HP MP kisimlarini isaretlemedim.
- Auto exchange yi kapattim cunki kasilirken siz pc basinda değilken biri size exchange yolladiginda bot duruyor ve tekrar kasmiyor bu yuzden kapali.
- When surraund first attack isaretli cunki gp veya partiler saldirdiginda ilk once cani az olana saldirmasini istedigim icin sadece orasi isaretli

- Burada onemli olan ayar aslinda sudur skillerinizin ve bufflarinizin seri olanlarini secin ne kadar seri vuruslar kullanirsaniz o kadar iyi kasilirsiniz uzun sureli ve durmali vuruslardan kacinin örnek olarak ben Blader im yatir batir yuksek vurmasina ragmen yatir batir kullanmiyorum cunki yatirdiktan sonra bazen batir vurusuna diger vuruslarin sureleri bitmedigi için gecemiyor ve bot takılıp kalıyor.

- use default attack ve startlar kapali olacak onlar acık olunca bekleme yapıyor. Mob HP below %0 olacak cunki yaratigin canini tamamen bitirmeden baska yaratiga geciyor hem yaratiktan dusecek olan itemleri toplamiyor vede int olan arkadaslar bu yuzden zorluk cekebilir.

bot3hz6.jpg

- Burdada sadece expert parti giant ve strick area işaretli olsun birde kasilma alanina gittiğinizde mutlaka set yapin alan genisliğini 0 lı sayılardan yapmayin örnek olarak %50 değilde %52 yada %48 gibi olsun

- peti olan arkadaslar bu şekilde yaparlarsa yerde hic bişey birakmiyo petler

- Peti olmayan arkadaslarda bu şekilde yapabilir.

bot6vj4.jpg

- Pets bölümü: At ve kopek icin ayar sekmeside tavsiyem bu sekildedir.

- Walk to place sekmesindeki ayarlarda tavsiyem bu sekildedir.

bot8es4.jpg

- Bu kısımda cok onemli cunki buradaki otomatik parti olayi oyunu daha acmadan masaustune atiyor cunki daha oyuna girmeden parti olusturmaya ve cevresindeki herkesi invite ediyor bu yuzden bot hemen kapaniyor. bence bu sekilde olmasi daha saglikli.

Kisaca bendeki aylardir sorunsuz calisan ayarlari bu sekilde sizede tavsiye ederim. İnşAllah faydali olur herkese sorunsuz iyi kasilmalar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar