Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Sinemanın Evinize Gelişi!

dilokullari

01ofacemisi
Şube
Ankara
2u6mbdc.jpg

Boş anlarınızda internetten seyrederek eğlenceli bir şekilde zaman geçirebileceğinizi hatırlatalım. Artık pc oyunlarıyla zaman öldürmek zorunda değilsiniz. Fakat film seyretmekten hoşlanıyorsanız online olarak en sevdiğiniz yönetmenlerin veya aktörlerin tv'de yayınlanmamış filmlerini seyredebilirsiniz. Buna dair online olarak sunulan film izle seçeneklerinden faydalanarak izlemeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz tüm yapımlardaki tüm türleri tek bir tıkla bulabileceğiniz son güncel zengin bir arşivinden söz etmekteyiz. Bundan böyle sinema kültürünü yalnızca salonlarda ya da televizyonlar izledikleriniz ile sınırlı tutmak mecburiyetinde değilsiniz. Tüm boş anlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmeniz için size gereken sadece bir bilgisayar ve bir de internet bağlantısı olacak.

Dünya filmlerinde baş yapıt olabilmeyi başarmış önemli yapıtlar da netten çevrim içi olarak izlenebilecek seçenekler için de bulunuyor. Yabancı dildeki filmleri hem orijinal, hem Türkçe alt yazılı hem de Türkçe dublaj sesleri ile izleyebilirsiniz. Online olarak Türkçe altyazılı film seyret dediğinizde karşınıza çıkacak sonuçlar olan web sitelerinde arama yapabilir bir filmi ismiyle ya da yönetmeninin ismiyle arayabilirsiniz. Eğer aradığınız filmin hangi kategoride olduğunu biliyorsanız filmi bulmanız daha az zaman alır. Dilerseniz film hakkında bilgiler edinmek için de yapılan aramalarda ki sonuçlardan da faydalanabilirsiniz.

Serhat Atılkan Çevrimdışı

Serhat Atılkan

01ofacemisi
Şube
Kayseri
Bir sinema sever olarak korsan film izleyenlere çok karşıyım. Bir zamanlar bende korsan film izliyordum bu gerçek fakat daha sonra bu işin hiç doğru olmadığını anladım. Filmlerin çok büyük emekler karşılığında yapıldığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Gerek maddi yönden gerekse manevi yönden çok büyük emekler harcanıyor. Bu emeğin karşılığını sinema salonlarında vermeye çalışıyorum. Ayrıca izlemiş olduğum filmleri yorumlayarak hem eksi hemde artı yönlerini ilgili birimlere bildirmeye çalışıyorum. Neyse lafı fazla uzatmanın gereği yok. Digitürk'ün yapmış olduğu bu uygulama gerçekten muhteşem. Aylık sadece 15.99 lira değerinde evimize sinemayı getiriyor. Bende geçen ay kullanmaya başladım bu uygulamayı. Bütün sinemaseverlere tavsiye ederim. Aylık 16 lira çok makul bir fiyat.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar