Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Script Yazdırırken Bunlara Dikkat Edin !

Greatking Çevrimdışı

Greatking

Admin
Katılım
23 Temmuz 2013
Mesajlar
1,066
Puanları
448
Yaş
35
Discord
Greatking#7993
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
1. Sadece güvendiğiniz kişilere script yazdırın. Script yazan kişinin, işe başlamadan önce sizden ücret talep etmesi normaldir, bu yüzden tanımadığınız/güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayın.

2. Script yazdırdığınız kişiye, istediğiniz scriptin bütün detaylarını işe başlamadan önce mutlaka anlatın. Fiyatınızı ona göre alın.

3. Script yazan kişi scripti sizin en başta anlattığınız gibi yazdıysa, sonradan birşey istediğinizde ek ücret talep etmesi normaldir, çünkü hepsi emek harcanarak yapılmaktadır.

4. Bir script için fiyat aldığınızda "Gider şu fiyata şurdan hazırını alırım" gibi yorumlar çok saçma olacaktır. Script yazan kişi sizin isteğinize özel script yazar fakat hazırda satılan scriptler hem herkes tarafından satın alınabilmektedir, hem de o adamlara "scripte şu özelliği de koyun" diyemezsiniz.

5. Script yazılarak harcanan emeğe saygı olarak, coder, scripti ücret almadan teslim etmiyorsa, demo isteyin. Biryere kurar, bakarsınız script yazılmış, öder paranızı alırsınız.

Birinin size script yazıyor olması, yani birine ücret ödüyor olmanız, o kişiye sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Paranızı verirsiniz scriptinizi alırsınız. Anlaşmanın dışında birşeyler talep edip veya kişiyi meşgul edip de "ilgilenmiyor" demeniz yanlış olacaktır.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar