Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Kurallar Oynfrm Üyelerine Fırsatlar Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OynFrm Çevrimdışı

OynFrm

Admin
Katılım
28 Kasım 2020
Mesajlar
54
Puanları
8
Yaş
35
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
OynFrm Üyelerine Fırsatlar Kategori Kuralları

• Her kullanıcı 1 adet normal konu ve Aktif ''Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam, Banner Reklamı için'' ekstra +1 konu açabilir. Reklamı aktif olduğu sürece 2. konusu aktif kalabilir.
• Reklam süresi bittiğinde reklam için ilave açılan konunun moderatörlere Report gönderilerek kapattırılması gerekmektedir. Bu kurala uymayan üyeler 3 gün ban ceza ile uzaklaştırılır.
• Konu baltalayıcı her türlü yorum yasaktır. Herhangi bir probleminizde konuyu report edebilir veya ''Şikayet'' konusu açabilirsiniz.
1-) Konu içerisinde hizmete dair bilgileri anlaşılır şekilde yazınız. Kampanya hizmeti için bilgiyi şu linkten alabilirsiniz gibi yönlendirme yapmayınız. Üye konuya girdiği zaman tüm bilgilere o konudan erişebilmeli. Başka bir linke tıklama gereği hissetmemelidir. Ticaret konunuzdaki yorumları eklemek için ekran görüntüsünü tercih etmenizi tavsiye ederim. Eğer çok uzun sürecekse link verebilirsiniz yorumlar , referanslar için.
2-) OynFrm Üyelerine Fırsat Kategorisine açılacak konularda MUTLAKA ZAMAN - STOK SINIRI belirtilmelidir. Klasik Ticaret konusundan en önemli farkı budur. İndirim Kampanya süresi maksimum 7 gün ile sınırlı olmalıdır. Süresiz açılacak konular kilitlenecektir. Süre kısmı düzeltilip reportlandıktan sonra konu açılacaktır. Stok sınırı ne olursa olsun kampanya süresi 7 günü geçemez.
3-) Kampanyadan faydalanmak için konuya - internet sitesine - sosyal medya hesabına yorum yaptırma, herhangi bir beğeni talep etme , abone olma veya herhangi bir siteye üyelik şartı yasaktır.
4-) OynFrm Üyelerine Fırsatlar kategorisinde her üye Haftada 1 konu açabilir. Kurala uymayan üyelerin konuları silinir. Tekrarlanması durumunda ceza işlemi uygulanır.
Bu kurallara uygun olmayan konular silinecektir, devamı halinde ise üyeye ceza işlemi uygulanacaktır.
5-) Forumda taban fiyatı olan ürünler fırsat olarak sunulurken taban fiyat altına inilmesi yasaktır.

YASAKLANAN İÇERİKLER
T.C. Kanunları ve Mevzuatlarına aykırı olan tüm illegal içerikler yasaktır!
TV ve Dizi izleme, +18 Yetişkin içerikli siteler, Bah*s, Kum*r, Şans oyunları, piyango vb.Telifli içerikler (waréz vb.)
yukarıdaki ve benzer mantıkta olan siteler ile ilgili OynFrm.Com içerisinde konu açmak çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Forumdan uzaklaştırılırsınız!.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar