Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Tanıtım Online Türk Yapımı Oyun - Joint War

CelilMustafa

01ofacemisi
Discord
Celil Mustafa#0001
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Tekirdağ
Herkese selamlar Türk yapımı oyun severler için tanıtmak istediğim bir oyun var ismi konu başlığında da yazıyor zaten anlamışsınızdır. Bu oyun için sizlerden desteklerinizi istiyoruz çünkü oyunumuzun şu anki etkileşimi ne yazık ki düşük fakat oyuncular olarak biz bu oyuna desteklerimizi gösterebilirsek oyun içerisinde daha sık güncelleme ve daha farklı oyun modları görebiliriz. Bu oyunun içerdiği bilgileri aktarmadan önce sizleri bu video ile baş başa bırakmak istiyorum.

Tanıtım videosunu izlediğinize göre sizlere yavaş yavaş yapımcı stüdyo ismi ile bilgileri aktarmaya başlayabilirim. Bu oyunun yapımında emeği geçen stüdyo ismi DEVRİALEM YAZILIM ve bana kalırsa bu oyun ile bizlere güzel bir gelecek vaat ettiğini gösteriyor. Gelelim oyunun diğer özelliklerine...

Özel duygu göstergeleri de var :)

...ilk olarak herkesin ilk başta düşündüğü "Pay to Win(P2W/Parası olan kazanır.)" mi ? Sorusuna yanıt olarak hayır değil. Oyun içerisinde geliştiricilerin belirlemiş olduğu silahları maç içerisinde kazandığınız krediler ile alabiliyorsunuz ayrıca isterseniz oyunun kendi marketinden maç içerisindeki silahlarınıza kaplamalar satın alabilir ve fevkalade bir görünüme sahip olabilirsiniz. Şuan beta aşamasında olmasına rağmen bizlerin deneyimini daha üst seviyeye getirmek için biz oyuncuların verdiği geri bildirimler sayesinde haftadan haftaya hızlıca yama yayımlayabiliyorlar. Yeni oyun modları, yeni haritalar ve daha fazlası...

Senin de aramıza katılmanızı istiyoruz lütfen bizlere destek olup oyun içerisindeki aktifliğinle oyun geliştiricileri için Türkiye'deki ve Global'deki oyunculara ulaşmamızı sağla. Desteklerini bekliyoruz....

Son düzenleme:
Greatking Çevrimdışı

Greatking

Admin
Web sitesi
Discord
greatking
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
Hayırlı olsun. İyi forumlar.

SzWn Çevrimdışı

SzWn

01ofacemisi
Discord
SzWn#6376
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Kayseri
Oynayan herkese hayırlı olsun.İyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar