Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Duyuru (Önemli̇)Konum Nasıl Sabit Olur ?

OynFrm Çevrimdışı

OynFrm

Admin
Web sitesi
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
Sabit Konuda Hangi Özellikler Olmalı?

Konu içeriğinde forum kurallarına uymayan hiç bir nokta olmamalı
Konu içeriğinde Kelime ve Cümleler düzgün kullanılmalı ve anlaşılır olmalı
Konu içeriği konu ile alakalı soruları karşılayabilecek bilgiyi içinde barındırmalı
Konu içeriği güncelliğini yitirmemiş olmalı
Konu bulunduğu bölümde herkesin işine yarabilecek veya bir çok kişinin aradığı içeriğe sahip olmalı
Konu kısa sürede üyelerin ilgisini çekebilmeli

Konu içeriği güncelliğini yitirdi ancak konuyu düzenleyerek güncel hale getiremiyorum ne yapmalıyım?

Bu durumlarda bölüm moderatörleri ile bölümde moderatör yok ise bir üste Süper moderatöre iletilerek gerekli değişikliklerin yapılması sağlanmalı.

Konu güncel ancak daha detaylı bir konu açıldı bu durumda ne yapılmalı?

Daha önceden açılmış olan konu sabitten indirilmeden ayrıntılı konu içeriği bölüm moderatörleri veya süper moderatörlerce diğer konuya eklenerek emek gösteren tüm üyelere teşekkür ettiğini belirten bir mesaj bırakmalıdır.

Konu gerekli hite ve ilgiye sahip ancak yönetim üyeleri sabit olamayacağını belirtiyor ne yapmalıyım?

Yönetimden bu cevabı veren üyelere neden onaylanmadığının sorularak gerekli düzenlemeler yapılmalı ve tekrar başvurulmalı

Gerekli Düzenlemeleri yaptım ancak yönetim yine onaylamıyor?

Yönetim eğer Konunun Sabitlenmeme sebebi olarak bölümde sabit olabilecek bir konuda bilgilendirme yapmadığını belirtmiş ise bu konu diğer şartları taşısa dahi sabitlenmez.

Sabit konudaki link kırılmış ben yeni konu açarak sabitlenmesini istiyorum sabitlenir mi?

Sadece linki veya resim içeriklerine artık ulaşılamıyor diye sabit konunun yerine yeni konu açarak sabitlenmesini isteyemezsiniz. Bölüm yetkilileri ile iletişime geçerek gerekli bilgilerin verilmesi veya yeni konu içeriğinin hazırlanarak bu yöneticilere gönderilmesi yolu ile bu konunun içeriğinin güncelliği sağlanmalı ve yöneticiler tarafından yeni düzenlemeleri gönderen üyeye ithafen konu sonuna teşekkür mesajı bırakılmalı

OynFrm Ekibi

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar