Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Merhabalar.

StarDust Çevrimdışı

StarDust

01ofacemisi
Şube
Bursa
Merhabalar efendim. Selamun aleyküm. Tüm oynfrm sitesi sakinlerine ve bütün oyunculara selamlar olsun. İsmim Mustafa soyadım Yavaş genellikle Slow diye anılırım fakat lakabım öyle nickim değil :) İnegöllüyüm 18 yaşındayım ve malesef lisedeki 5. senem bi sene kaldım :D Fanatik Fenerbahçeliyimdir. Futbol benim hayatımdır. Her ne kadar amatör veya profesyonel olarak oynamasamda genede haftada bir halı saha maçına gidiyoz ya :D

Her neyse oyun hayatım daha doğrusu bilgisayar hayatım okula başlamadan önceydi diyelim. 6 yaşındayken bi email adresi açmıştı abim ki hala onu kullanıyorum. Ozamandan beri bilgisayarla içli dışlıyım özellikle oyunlar olsun. Programları okadar kurcalamadım yani bilmem okadar. Bütün pes serisi fifa serisi call of dutymiş ne geliyorsa aklınıza oynamış birisiyim. Bitirmiş birisiyim. Özellikle bütün online oyunlarda hesabım vardır oynamasam bile en azından test etmişimdir. Online olarak Counter Strike 1.6, Darkorbit ve Cabal online nı aşırı çok oynadım nitekim güzel charlarım ve serverlarım ve adminliklerim oldu. Bu sene üniverste hazırlığından sadece cs yi arada bi oynuyorum ve online oyun artık oynamıyorum desem yeridir. Cs 1.6 ve PES 2015 oynuyorum sürekli pc ye geçtiğimde. LoL dede ezik char var onlada arada sıraya yapıyoz işte bişeyler. Aklınıza gelebilecek her türlü oyunu elbet oynamışımdır.

Benden bu kadar bütün oynfrm ailesine ve oyunculara selamlar olsun.
.buyrun buda faceim :)

Greatking Çevrimdışı

Greatking

Admin
Web sitesi
Discord
greatking
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
Aramıza Hoş Geldin Mustafa Başarılar Dilerim.

Arslan Çevrimdışı

Arslan

01ofacemisi
Şube
Yalova
Hoşgeldin kardeşim hayırlı olması dileğiyle :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar