Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Merhaba OynFrm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serhat Atılkan Çevrimdışı

Serhat Atılkan

01ofacemisi
Şube
Kayseri

Adınız: Serhat Atılkan
Yaşınız: 17
Nereli olduğunuz: Kahramanmaraş
Yaşadığınız Yer: Kayseri
Hangi takımlı olduğunuz: Juventus
Forumu nereden bulduğunuz: İş İlanı :)
Forumu beğenip beğenmediğiniz: Tabi kide beğendim.
Şablon Dışındaki Düşünceleriniz ; 17 yaşında Kayseri'de yaşayan bir internet sevdalısı gencim. Bugün yani 20 Mayıs 2014 tarihinde oynfrm.com'a başvuruda bulunup Admin Sorumlusu oldum. Ardından da burada kendimi tanıtma ihtiyacı duydum.

Daha öncede bir çok internet sitesinde çalışıp güzel vakitler geçirmiştim. Fakat oynfrm.com'da herşey farklı geçecek. Çünkü kısa zamanda tanıştığımız Faruk Hocam ile başarılı işler çıkartabileceğimizi düşünüyorum.

Genel olarak hobilerim;

Sinemaya gitmek,özellikle her hafta hiç olmadı iki haftada bir sinema salonlarında buluyorum kendimi.
Kitap okumak, Stephen King tercihimdir.
Teknoloji websitelerini ve blogları ziyaret etmek: Uzun süredir yaptığım bir aktivite. Aktivite diyorum çünkü artık bana alışkanlık yaptı bu durum. Bilgisayarımı açtıktan sonra önce e-maillerimi kontrol ediyor ardından günlük takip ettiğim sitelerde küçük gezintiler yapıyorum.
Sohbet etmek: Gerek tanıdığım dostlarım gerekse tanımadığım kişilerle sohbet etmek beni pozitif yönde etkiliyor. Kişilerin neler yaptığını,duygularını,düşüncelerini çok fazla merak ediyorum.
Araştırmak-değerlendirmek-döküman çıkarmak: Bildiğim veya bilmediğim konu olsun her zaman yeni fikirleri okumayı değerlendirmeyi ve kendimce yorumlamayı çok seviyorum.
Halı saha maçları: Yine sinema gibi vazgeçilmezlerim arasında. Ayda bir kaç kere takımımızla halı sahada ter atıyoruz.

Burada bulunma amacımı ve ideallerimi sorarsanız; Farklı ortamlarda farklı kişilerle zaman geçirmek benim her zaman mutlu olduğum hal ve durumlardır. Bu sebeple oynfrm.com'u seçtim. Faruk Hocam ile anlaşarak burada uzun süreler hatta sonuna kadar kalmayı oynfrm.com'u Türkiye'de tanınmış popüler bir websitesi haline getirmeyi amaçlıyorum.

Fayso Çevrimdışı

Fayso

01ofacemisi
Şube
Hatay
1 ay önce ki konuyu güncellemişsin kardeşim. Gereksiz yani, konu kilitlendi/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar