Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

İndir LibreOffice Kararlı Sürüm 7.2.3

OynFrm Çevrimdışı

OynFrm

Admin
Web sitesi
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
Bursa
libreoffice-proje-creative-300x160.png

Geliştirme sürecinde Pardus ekibinin de yer aldığı LibreOffice’in yeni sürümü yayımlandı ve Pardus 21 depolarındaki yerini aldı. Kullanıcılarımız sistemlerini güncelleyerek yeni sürümü kullanmaya başlayabilirler.
Bu sürümle birlikte çok sayıda yeni özellik ve ciddi bir performans artışı geliyor. Yeniliklerden bazıları:

İNDİRME LİNKLERİ

İşletim Sistemleri

LibreOffice 7.2.3 aşağıdaki sistemler/mimariler için kullanılabilir durumdadır:

Linux x64 (deb)

Linux x64 (rpm)

macOS x86_64 (10.10 veya daha yenisi gereklidir)

Windows X86

Windows x64 (7 veya daha yenisi gereklidir)

• İki yeni simge teması eklendi: Colibre ve Karasa Jaga.
  • Görüntü işleme iyileştirildi; böylece, çok sayıda görüntü içeren belgeler daha akıcı olarak yüklenip görüntülenebilecek.
  • Artık Linux ve macOS üzerinde ECDSA anahtarlarıyla ODF belgelerini imzalamak mümkün.
  • Şekiller ve arka planlar için, yeni bir dolgu gradyanları kümesi kullanılabilir durumda; bununla birlikte arka plan görüntüleri iletişim penceresi de kullanımını kolaylaştıracak şekilde yeniden tasarlandı.
  • Çevrimiçi yardım sistemi, yazılımdaki özelliklerin nasıl çalıştığını görmenize yardım etmek için örnek dosyalarla genişletildi.
  • Özelleştirme iletişim penceresindeki yeni ayar/dişli düğmesi sayesinde, araç çubuklarını ve menüleri özelleştirmek şimdi daha da kolay.
Yeni eklenen Colibre simge temasını, “Araçlar > Seçenekler > LibreOffice > Görünüm > Kullanıcı Arayüzü > Simge biçimi:” yoluyla ulaşacağınız açılır listeden seçerek kullanabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar