Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Legend Online İbadet bugu ( Tüm seviyeler için)

ByBekir

02ofogrencisi
Şube
Adana
Selam dostlarım sizlere bir açıktan bahsetmek istiyorum. Legend online ibadet bugu!,
Dikkat: bu bir hile değildir bu oyunun bir hatasıdır.
Hileyi arayanlar için güncellenmiştir.
Bilindiği gibi ibadet yaparken (Birlik ibadeti) Güzel nesne düşürme şansı garip. Bazı günler 20 çevirmeden 6 7 tane güzel nesne çıkartırken bazen hiç çıkartamıyorsunuz. İşte bu konuda oyun bize bir açık sunuyor. Açığımız ne beraberce izleyelim.
Öncelikle birlik ibadetine birkeç kere girip çıkalım. (En az 2 3 kere girip çıkın.) Daha sonra bugumuza başlayalım

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi 8 sefer hakkım kaldı. Burada öncelikle İbadet diyorsunuz. Eğer iyi bir şey gelmezse (Mor itemler veya bağı elmas) Hemen nesneyi almadan bir daha ibadet diyoruz.

Yukarıda görüldüğü gibi bana göre işe yaramaz bir hediye geldi. Ben ise almadan tekrar ibadet diyerek şansımı yükseltiyorum

Görüldüğü gibi 3. seferde ise gayet güzel bir nesne geldi . (Mor çerçeveli itemler en iyileridir.) Daha sonra aldığımızda tekrar aynı yolu kullanıyoruz. Önce birlik ibadetini kapatıp açın 3 kez (İçi boş olsun.) daha sonra ibadet diyin ve kötü nesne gelince almadan bir daha ibadet diyin.
Dikkat etmeniz gereken hususta şudur. Eğer mor nesneyi kabul etmezseniz yine şans başa saracaktır. Mor nesnedne sonra ibadet dediğinizde iyi bir şey gelme şansı çok azdır. O yüzden kesinlikle alın. Bazen nesne varken ibadet dediğinizde yine kötü bir hediye gelebilir. Ama bu şekilde her 3 ibadetten birisi %90 mor hediye gelecektir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar