Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Grounded 2. Seviye Balta Nasıl Yapılır

Çevrimdışı

Prisonnier

OF Öğrencisi
Katılım
29 Eylül 2022
Mesajlar
19
Puanları
3
Yaş
25
Cinsiyetiniz
Bay
Şube
İstanbul Avrupa
1664568526521.png

2. Seviye balta, maceranızın başında ihtiyaç duymayacağınız bir araçtır, ancak oyunun genel dünyasını daha fazla keşfetmeye başladığınızda, temel Çakıl Baltanızın yeterince güçlü olmadığı bazı bitkileri ve diğer nesneleri fark edeceksiniz. Mantarlar, Husky Weeds ve daha fazlası, onları hasat etmek için Grounded da Seviye 2 Balta gerektirir, bu nedenle daha iyi Grounded silahlar ve Grounded zırh yapmak için işçilik yeteneklerinizi genişletmek istiyorsanız, ilk adımınız yükseltilmiş bir doğrama aleti edinmektir. Crafting bağımlılıkları nedeniyle, Grounded Balta Seviye 2'yi bir araya getirmeden önce bir Palamut Küreği ve Çıkrık yapmanız gerekecek, bu yüzden tüm süreci sizin için ortaya koyduk.

Kil hasat etmek için Topraklı Palamut Küreği nasıl yapılır?

1664568538257.png

Topraklanmış Palamut Küreğinin tarifi, Beyin Gücü Seviye 3'e ulaştığınızda veya Kaynak Analizcisi'nde Palamut Kabuğu veya Ham Halatı analiz ettiğinizde alınır, bu nedenle muhtemelen zaten sahip olacaksınız. Daha sonra bu küreği Envanterinizden şu kaynaklarla üretebilirsiniz:

x2 Sprig
x1 Crude Rope
x1 Acorn Shell

Ortak bir kaynak olarak arka bahçenin her yerinde topraktan filizlenen Dallar buluyorsunuz ve Ham Halat, zaten aşina olacağınız temel işlenebilir malzemelerden biri. Palamut Kabukları, Oak Hill bölgesindeki büyük Oak ağacının altında bol miktarda bulunan Palamutların bulunup çekiçle ezilmesiyle elde edilir.

İpek Halat yapmak için Topraklı Çıkrık nasıl yapılır?

1664568544894.png

Topraklı Çıkrık tarifini, bir Meşe Palamudu Tepesini veya Ağ Fiberini bir Kaynak Analizörü kullanarak analiz ederek alabilir, ardından aşağıdaki malzemeleri kullanarak Envanterinizden herhangi bir yerde üretebilirsiniz:

x2 Acorn Top
x4 Clay
x4 Red Ant Part
x3 Sap
x4 Crude Rope

Topraklanmış Balta Seviye 2 nasıl yapılır?

1664568550827.png

Topraklanmış Balta Seviye 2'yi, yani Böcek Baltasını elde etmek için, aşağıdaki öğeleri bir Çalışma Tezgahında birleştirmeniz gerekir:

x1 Ladybug Head
x3 Bombardier Part
x4 Silk Rope

Bu tarifi, Kaynak Analiz cihazında yukarıdaki üç malzemeden herhangi birini analiz ederek veya Beyin Gücü Seviye 6'ya ulaşarak elde edebilirsiniz. Bu öğeyi almadan önce, Bombardier Parçası, Bombardier Böceği öldürmenin standart bir düşüşüdür. Son olarak, İpek İp, daha önce detaylandırdığımız Çıkrık kullanılarak örümcek ağlarının Ağ Elyafından üretilebilir. Tüm bu malzemeleri bir araya getirdiğinizde, 2. Seviye bitkileri kesmeye başlayabilmeniz için Topraklanmış Böcek Baltası sizin olacak.
 
Çevrimdışı

Kasım

Silver Üye
Katılım
5 Ağustos 2013
Mesajlar
137
Puanları
16
Yaş
33
Şube
Bursa
Paylaşım için teşekkür ederim.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar