Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Europa Charlar Hakkinda %100 Bilgi

faydasız

02ofogrencisi
Şube
İstanbul Avrupa
Merhaba Arkadaşlar Konuya İlk Olarak Wizardlar Hakkkında Başlamak İstiyorm

Wizard: Wizard Karakteri Full İnt Olmalıdır Eğer Dersenız Hp'm Fazla Olsun Hybird Olursunz İnt Yine Önde Olması Gerekır ve Hp' ile Arasinda Biraz Fark Olmaı Gerek Ama Ben Bunu Tavsıye Etmıyom Çunku zaten Wizard Karakterının Defansı Az Oldugu İçin Al Diği Damage Fazla Birşey Etkilemıyecek ve Attak Dediğimiz(Saldiri)ise Az oldugu İçin Az Vurusunuz . Şmdi Geleleim Skıllere Ben Skıllerde Tavsiyem Lighting Dedigiğimz(Elektirik) Skıllerının hiç birini acmayınız ama yukarıda 5 lvlden başlayan B.Atagi(MagicAttack) Artırdıgı ıcın Onu Yükseltmenızı Tavsıye Edıyorum... Geriye Kalan Butun Skıllerın Acılmasını Tavısye Ederm. Şmdi Gelelim Bard mı? Cleric mi? Arkadaşlar Bard olan kişiler genelde Hizli dirlar Benım Acımdan Pvp Charları Olamazlar Ama Uniqe Lere Karşi Cok Hizli Giderler Ve İyi Vururlar...
Ama Cleric Olursanız %100 Hiz İksiri Vardır Onu Kullanarak Hizina Yetişiriz ..
ve Cleric'in Avantajlari Speel Dediğimiz Defansınızı Süper Bir Şekilde Artırır ve Hp(CAN)nizi Doldurmada Size Yardımcı Olur.. Wizard ROBE giyer Bu Arada hangi Karakter Olursanız Olun TAKI'larınıza Dikkat Edin Takılarnız Aldıgnız Hasarların %Bilmem Neyi Kadarini Engeller :):) Wizard hakkında Bilgilerım bukadar Şmdi Gelelim Wariorlara.

Warior(SAVAŞCİ): Wariorlar ise 3' e Ayrlır Kılıc Kalkan Cift El ve Balta.
Bana Kalırsa ilk Olarak 300 400 k Sp Kasardm Bütün Warior Skılerını Acardım Eğer 1Milyon Kasack kadar Zamanınız varise 1Milyonu Tavisye Ederım...
wariorlar Full Str Olurlar Kesınlıkle 1 İnt Bile Verirİseniz Charı Mahfetmış Olursnz. Gelelm 2. Sınıfa Warlockmu , Cleric'mi . Eğer Playerlik iyi ise we İtemlerinizi Sağlam yapacagınıza inaniyorsanız Warior/Warlock'u tercih ederım Ama Dersenız Ben İtemleri Orta yapicam Player'lik İyi değil Fazla Ozaman Cleric'i Tercih Ederım. Wizard'da Dedğimi Gibi Bless war Hp Basıyor Kendıne Yanı İlk Onun Ataklarını Bekleyıp Sonra Heal(CanBasip) Silahimizi Takıp Allah Ne verdiyese Dalmak Mantıklı olur :) :) :) Ewet ArkadaşLar Warior'rehberim de Bitmiştir Şmdi ise Dagger Xbow-Cleric

Rogue: Benım Asıl Karakterım Rogue ^^ :) Rogue Sinsi Bir Karakterdır İyi Kullanmayı beceren kışı Serverin En iyisi Olur.. Bundna Emın olun..
Full Str Olur Kesınlıkle 1 int bile vermemenız gerekır.
Tavsıyem İlk Başta 1 Milyon Sp Kası İleride Rahat Edın . Xbow-Dagger Full Maxlayın Xbowu Lwl kasmakta kullanın ve daggerı pvpde tavsıyem cleric olun Pvp Başladıgı An Xbowu Takıp Yere Düşürme Skılını Cakıp sonra İse Daggerı Takıp Attack Yapmanız... Light Armor Giyiniz Bukadar :=) Sirada
Cleric/Warlock var

Cleric/Warlock: Fazla Bilgim Yok Ama Robe Giyiolar Ve Party Lerde En Cok Aranan Kişi Olarak Bulunurlar. Ve Pvp Lerde Kötü Diye Biliyorum Full İnt Olduklarını Bilioyrum Bukadar. :):)

Son Olarakda Yeni Cikan Veya Benm bılmedıgım :) Bir Karakter

Warior/Rogue :)Cok değişik bir karakter tam pvp karakteride diyebilirz cünkü daggerın muhtemesem atagı ıle warıorun atagı bırlestıgı zaman devasa bir atak ortaya cıkar heavy armor giyiyor diye biliyorum ama yanlısbılgıde vermek ıstemıyorm bunuda dip not olarak yazdım cünkü bu karakter hakkında bılgım fazla yok
Arkadaşlar fotograf koymayı bılmedıgım ıcın . ne yazıkkı fotograf koyamıyorum en kısa surede öğrenıp size silkroad hakkında resımlı anlatımlar yapicagım. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar