Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Dev Paylaşım | Bir Bilgisayardan Sayısızca WolfTeam Açmak

UzaktaN-KumandaN

04ofeditoru
Şube
Uşak
Öncelikle Hepinizi Selamlar Konuya Girerim;

Bilindiği üzere 1 bilgisayardan 2 tane wolfteam açılmıyor softnyx launcher hata veriyor.Farkı Sefa_enes_68 iLe Farkı Yaşayın..

Şimdi Sizlere Öğreticeğim Şekilde Bir Bilgisayardan İstediğiniz Şekilde WolfTeam Açabileceksiniz.

Öncü NOT:Arkadaşlar bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızın en az 1 GB Ram'ı olması lazım aksi takdirde bilgisayarınız donar reset atmak mecburiyetinde kalırsınız.

1.Adım:

Başlat Menusu >> Denetim Masası>>Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması>>Kullanıcı Hesapları>>Hesapları Yönet

Yeni Hesap Oluştur'a Tıklayınız

2.Adım:

Tıkladınız Hesabınızı Oluşturdunuz.
Artık Bilgisayarınızda 2 tane Hesap var.Bilgisayar Açılırken Sorucak Size Hangi Hesabı Seçmek istiyorsunuz diye siz yeni kurduğunuz hesabı seçmeyin masaüstünüzdeki resimler müzikler vb şeyler olmuyacaktır.Yeni kurduğunuz hesap sadece bot içindir.

3.Adım:

Başlat Menusu >>Menudeki Sağ Alttan Kullanıcı Değiştire Tıklayınız.

4.Adım:

Kullanıcı Değiştire Tıkladıktan sonra 2 Tane Wolfteam açmak için açtığınız yan kullanıcıya tıklayınız..

5.Adım:

Yan Kullanıcı açıldıktan sonra ordan Softnyx Launcher çalıştırarak wolfteam'ı açınız.

6.Adım:

Kullanıcı Değiştir'i Tekrar Kullanarak Asıl Kullanıcınıza Geçin ve Yan Kullanıcınızla 2'sini aynı odaya sokun.

Yan Kullanıcı'da Açtığınız Hesabı Bol Bol Öldürün Artık.

NOT:Ne kadar Kullanıcı açarsanız açın o kadar bot atın hiçbir sorun olmaz.Tek sorun 5dk içinde o yan kullanıcıya girip mouse oynatmassanız oyundan atar.

Umarım Anlatabilmişimdir.

Bol GP ve KD Kasmalar.

Video:

%100 Kendi Buluşum ve Yapımımdır.

Kesinlikle ALINTI Değildir.

Eğer Çok Talep Gelirse Facebook'ada Upload'lıcam Videoyu.HD Kalitesi İçin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar