Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

+Basma Taktigi

firdevs

03ofkosucusu
Şube
Nevşehir
İteminiz takı değilse Steady bulundurun. Steady itemin durability sinin düşmesini engeller.
İmmortal Bulundurun İmmortal iteminizin yok olmasını engeller.
+4 ve ya 5 ten sonra Lucky Stone kullanın iteminizin +6 7 almasını kolaylaştırır.
Her zaman Lucky Powder kullanın.
iteminize 1 den fazla Lucky basmayın patlarsa fazla Luckyler boşa gidebiir.
İteminizde immortal varsa Astral Basabilirsiniz Astral iteminizin patlaması halinde +4 te kalmasını sağlar ancak biraz pahalıdır.
Dress inize %1+%1+%1+%1 lucky basmanız şansınızı arttırır.
Premium kullanmanız %5 lik bir şans arttırır.
Bu şekilde + basmanız daha kolaylaşıcaktır

Arkadaşlar Cok fazla Duydugum Bir + basma taktigi
uniqelerden ve diger bir cok mobs lardan düşen patlak + 5 + 4 vb . itemleri patlatıp kendi silahlarına özellik basıyorlarmış
Örnegin; elinizde crossbow var +5 FB bunu +6 yapmak istiyorsunuz ... yerden cıkan patlak +5 bir chn yada eu silah bulun... bu silah ı +6 denerken patlatın hemen ardından kendi silahınızı koyun basın +6 oldugunu duydum deneme fırsatım olmadı çünkü hep hazır alıyorum kıyafetleri büğüne kadar pek denemedim Blue basma + basmayı sadece bilginiz olsun bir deneyin derim... patlak silah bulduysanız bunu sizdeki silaha basıcaksınız kıyafette degil ... kıyafet bulursanız kıyafete basın ... Bana cıkmadı cıkarsa deniyecem buraya resimli olarak göndericem eger sizde denerseniz lütfen fotograf almayı unutmayın...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar