Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

ARMA 3 – Türk Silahlı Kuvvetleri Modu 0.8 sürümüne güncellendi “T-155 Fırtına Obüs, BMC Kirpi, Yerli Üretim Silahlar…”

Keremcem156 Çevrimdışı

Keremcem156

11ofprofu
ARMA 3 – Türk Silahlı Kuvvetleri Modu 0.8 sürümüne güncellendi “T-155 Fırtına Obüs, BMC Kirpi, Yerli Üretim Silahlar…”

ARMA 3 için Turkish Mod Team tarafından geliştirilen Turkish Forces modu 13 Mart’ta 0.8 sürümüne kavuştu. Steam Atölye’de yayımlanan yeni güncelleme ile yeni araçlar, güncellenmiş kaplamaların yanı sıra silahlar için yeni ekipmanlar, optikler geliyor. Eski paylaşımlarından yenilikler listesini çıkartmaya çalıştık. Uzaktan kontrollü silah istasyonu monitörü eklenmiş. Yerli üretim MPT-55 piyade tüfeği envantere dahil edilmiş. T-155 Fırtına Obüs ilk kez bu güncelleme ile ARMA 3 TSK moduna ekleniyor. M60T – M60A3 tankının Suriye haritasında çekilmiş görüntüsü bulunuyor. Komando, Özel Kuvvetler birliklerinin kaplamaları güncellenmiş.

0.7 sürümü ile Otokar COBRA ve Ejder Yalçın eklenmişti. Şimdi ise BMC Kirpi de eklenerek Otokar Cobra ile birlikte düzenleniş olarak geliyor. Unimog kamyonlarından ise yeni destek araçları(Jammer ve Bakım&Onarım) yapılmış. BMC Kirpi için “MRAP Cage Armor System” eklenmiş.

Silahlar için Aselsan dahil birçok markaya ait optikler de ekleniyor.

DvHz1e.jpg

MGBuWZ.jpg

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar