Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

90 lvl çarlar için yapılandırma

faydasız

02ofogrencisi
Şube
İstanbul Avrupa
Arkadaşlar bildiğiniz üzere 90 lvl de mastery hala 300.fakat skillere baktığımızda bazı skiller 90 lvlde max olmaktalar.bu durumda bir sorun ortaya çıkıyor; hangi skilleri açmam gerekir? Evet 90 lvlde her mastery 90 da max oluyor.full uplamak için ise 360 mastery şart.fakat elimizde 300 mastery var.bunun sonucunda çok farklı çar tipleri ortaya çıkacaktır..ve bunun özellikle hybrdlara yarayacağı kesin...elimizde çeşitli çarlar var.ve skillere sahibiz en az kullanılacak skill herhalde cold olacaktır.oysaki her hybrd ve int için artık şart olmalı.anlık da dondursa bize yeterli.

1.glave
2.blade
3.bow
4.spear
5.sword

5 çeşit silahla çeşitli çar tipleri ortaya çıkacaktır.bizler en iyi çar tiplerini tartışalım.zire 90 lvlde herşey alt üst olacak denge bozulacak oyunda..

1.glave
şuan ki sistemde full str germent
cold:70
light:70
fire:70
heuksal:70
fakat 80 lvl gelince masteryler arttı.çoğunlukta farm yapmak için heuksalı 75 e çekerek %5 fiziksel atak kattılar vuruşlara.peki 90 lvlde ne olacak.

Gene full str germent olacağız gibi geliyor.peki ya skiller?
Heuksal:90
fire:90
light:90
cold yada pacheon :30.pacheonun kuşunu ve pasivi 30 lvle kadar uplamak mümkün.böylece atack rating arttırılır..artık karar sizin..skilleri tartışmak gerekiyor.

2.blade
evet bu çarda çok dikkatli olmalıyız.zira zor kasılan bir çar ve bu da onu çok değerli kılıyor..gene full str gidiyoruz germnt oluruz gene herhalde.skiller için ise,
bicheon:90
fire:90( ana skil)
gene cold yada pacheon 30 yapmak iyi görünüyor.yada
light el yakmayı kullanıp
fireyi kapatıp coldu mu 90 yapmalıyız..herşey gene tartışmaya açık.

3.bow
90 lvl skillerde bowa çok fazla özellik verildi.bu yüzden archerler güzel damage ve hıza kavuştu.ayrıca stun ve knockbackde var...bildiğiniz üzere archerlerin skilleri yavaş yapılıyor. Fakat 90 lvl skilleri hızlı.mesela strong bowu yapmak sadece 2 saniye sürüyor.hemde strong bowa stun ve crtkl özellik +4m mesefe kattılar.yani 20metre menizi olan bir archer strongu kullanınca 24metreden atak yapabiliyor.üstüne bir de stun yaparsa e bide crtkl gelirse ki crtkl özellik eklemişler (10 inc crtkl sanırım) rakibin işi çok zor..peki nasıl bi yapılandırma şart.full str mi full int mi, haybrd mı...dediğim gibi strong bowu iyi kullanabilirseniz int olduğunuzda çok öldürücü olabilirsiniz.üstüne bir cold iseniz adamı yerinde dondur uzaktan stun 5 arrow combo ile geriye itmeyide eklersek full int archerlerin oyundaki değeri çok artacaktır..ben özellikle hybrd int archerin başbelası olacağını düşünüyorum.ben olsam şöyle bir yapılandırma izlerim.1 str 2 int cold protector olurum yada zaten cold phy defans vereceği için germnt olup mg defans kazanırım skiller ise:
Pacheon:90
cold:90
light:90 bunlar iyi görünüyor.fireyi 30 yaparak ne kazanırız bilmiyorum pek bi katkısı yok temel olarak %3lük phy kazanırız.ama int archer için pek bi halta yaramaz.bunun dışında 2 str 1 int germnt light yada full str germnt fire archerlerde çok iş yapacaktır.en çok farklı yapılandırmanın archerlerde olacağı kesin.bununda tartışmak lazım.

4.spear
evet gelelim speara.şu an biz spearları full int yada hybrd int olarak kullanmaktayız.özellikle 1 str 2 int ve 1 str 7 int spearlar son zamanlarda kendilerini kanıtladılar ve hybrd kötüdür diyenlere o lafı yedirdiler...ben eğer spear kasarsam şöyle yaparım.
1 str 2 int protector
heuksal:90
fire:90 ( ana skil)
pacheon:30 tartışalım bunuda.

5.sword
kıyafet bence germnt olarak daha iyi geliyor. Zaten kalkan var.defans sorunu pek yok onun dışında 15 saniyelik buff da var.ama gene tartışmaya açık tabi..en çok kafa harcanacak çar tipi gibi görünüyor.int mi haybrd mı?
Ben olsam şöyle yaparım
full int germnt light olurum
bicheon:90
light:90( nukeyide açarız el yakmamızda light olur)
cold:90( phy defans alırız.mg için zaten full int ve germnt olduk)
fire yada pacheon:30 yaparız...

Buyrun tartışalım.objektif olmaya çalıştım.normalde ben hybrd çar severim.full sevmem.o yüzden her çarı hybrd yaparım.ama genede bazı çarlar için full str full int olsun dedim.bunlar kendini ispatlamış olan blade ve glave için tabi.full str bunlarda şart.ama geri kalanlar için hiç birşey kesin değil gibi.özellikle archer için..ben tam olarak şu yapılandırma yaparım sword spear ve bow için.
Bow:1 str 2 int cold protector( hybrd int çar severim ben.ve bu çar tipi beni mutlu eder.oyundan zevk alırım.ayrıca sağlam bi tarz)
spear:1 str 2 int fire protector.
Sword:1:7 hybrd int fire.hem yeterli hp hem block hem yüksek damage.kıyafette protector tercih ederim..yukarıda bazı çarlar yazdım ben olsam şöyle yaparım diye.onlar biraz daha objektif.sizin gözünüzle bakmaya da çalıştım.yoksa bana kalsa 1 str 2 tek geçerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar