Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

110 Lv FF Çin Karakter İçin SP Gereksinimi

mmo

07ofyariscisi
Şube
Adana
Öncelikle herkese merhaba.

Bu konunun amacı 110 lwl full farm Chiness karakterlerin sp gereksinimlerini görmek bilmek karakter açarken veya var olan karaktere sp farm yaparken bilgi sahibi olmaktır.

Şimdi ise 110 lwl gereksinimlerini aktarmaya çalışıcam sizlere.

Öncelikle Attack skileriyle başlayalım...

Bicheon kasılması zor ama pwp’si çok zevkli bir karakter. Ayriyetten Heuksal ve Pacheon’a göre en çok sp’yi isteyen build. Bladerlar artık Blader bağımlılarının kastığı karakterler. Yani Chiness karakter oynayanlar genelde Heuksal ve en çok Pacheon’u tercih ediyorlar.

İlk önce 110 lwl Bicheon :

2hrg6d3.jpg

Bicheon 110 max Sp miktarı : 1,910,476

Geçelim Heuksal’a ;

Heuksal 80 lwl sınırı varken çok yavaş karakterler’di bir skill vurduktan sonra bekleme süreleri fazlaydı. Bu 90 lwl’de azaldı daha hızlandılar 100 lwl’de bi nevi öyle artık 110 lwl’de çok seri ve güçlü vuruşlara sahip oldular. Şu an çok güçlü Build’ler ve en çok tercih edilen build..

Heuksal’da skileri yapılandırırken genel olarak en çok tercih edilen skileri açtım. Sizde bilirsinizki bugün Heuksal Chain Spear serilerini kullanan neredeyse yok o yüzden bunu bende es geçtim.

110 lwl max Heuksal :

53uyxy.jpg

Heuksal 110 max Sp Miktarı : 1,092,786

Sırada Chiness karakterlerdeki Favori Pacheon yani Bow.
Pacheon tüm lwl sınırlarında en çok tercih edilen karakterdi. Europa ırkı oyuna katılmadan önceUnuqie’lerdeki en büyük favoriydi. Ama Europa ırkının oyuna eklenmesinden sonra Unuqie işinde biraz düşüş oldu.. Ama şu kesinki Şu an hala Chiness karakterler arasında en çok tercih edilen Build.

Pacheon yapılandırırken Güncel şekilde yapılandırdım.

110 lwl max Pacheon :

2m7ermq.jpg

Pacheon 110 max sp Miktarı : 1,476,650

Geçelim Yan build’lere.

İlk önce Fire ile başlayalım..

Fire gerek İnt gerek Str yapılandırmaya sahip karakterlerin en çok kullandıkları yan build. Nedeni ise El yakma skill’i olarak bildiğimiz İmbue skill’inin Lighting ve Cold’a göre değerlerinin yüksek olması. Diğer özellikleride mag def sağlayan tek build olması..Gerçi birçok özelliği var bunlar birkaçı..

Öncelikle İnt karakterler için Fire yapılandırması …

110 lwl max İnt fire :

x22sur.jpg

İnt Fire 110 max sp miktarı : 1,334,706

Geçelim Str karakterler için Fire yapılandırmasına….

110 lwl Max Str Fire :

28u1lqo.jpg

Str Fire 110 max Sp Miktarı : 845,109

Sırada İnt karakterler için Lighting yapılandırması var. İnt karakterlerde Ana build olarak lightingolarak kullanan karakterler hala mevcut. Eskiden dahada çoktu
smile.png

110 lwl max İnt Lighting :

33a8io5.jpg

İnt lighting 110 max Sp Miktarı : 1,109,817

Şimdi Str karakterler için lighting var.

Str karakterlerde Lighting imbue skill’ini kullanan varmı hala bilmiyorum ama ben genede yapayım..
smile.png

110 lwl max Str Lighting :

s1pbgz.jpg

Str Lighting 110 max Sp Miktarı : 817,626

Geçelim Str cold’a . Str karakterlerde Cold’u ana build olarak kullananlar 90-100 lwl’de çok vardı. En azından benim server’ımda Favoriydi ama 110 lwl ile birlikte çoğu kişi tekrar Fire’ye döndü.

110 lwl max Str Cold :

oa4sjd.jpg

Str Cold 110 max Sp Miktarı : 954,744

Sırada İnt karakterler için 110 lwl max Cold. Geçen oyunda denk geldim Adam Full int Sword Shield ama bicheon yapılandırmamış 110 Fire 110 Lighting 110 Cold yapmış.. Ben eğlence amaçlı güzel bir yapılandırma. O yüzden İnt cold Sp miktarı ve açılması gerekenleri sizlerle paylaşıyorum….

110 lwl max İnt Cold

2eulumb.jpg

İnt Cold 110 lwl max Sp miktarı : 1,491,077

Ve gelelim son olarak Chiness karakterlerin Warlockuna
smile.png
Şaka bi yana Chiness karakterler için ayrı bir getiri Force. Kullanan yada gerçekten kullanmasını bilen çok az kişi var oyunda. Ama bence çok büyük bir avantaj Force birde Chiness vs Chiness yapıyorsanız gerçekten çok etkili oluyor. Europa karakterlerde özellikle cleric’lerde Holy Spell varken fazla etkili olmuyor.

110 lwl max Force :

4uf4gg.jpg

Force 110 lwl max sp miktarı : 1,491,077

Chiness karakterler için hazırladım Rehber burada son buluyor. Ama kendim eklemek istediğim birkaç konu var.Son günlerde çok denk geliyorum ‘’Europa karakterler varken Chiness oynanmaz’’ gibi yazılara. Bu tür yazılara sadece içten gülüyorum çünkü bu tür yazıları yazanlar bence oyunu bilmiyorlar. Şu bir kesin her ırkın her karakterin her build’in kendine özgü getirileri götürüleri vardır.Eğer bunu dengeleyebilirseniz götürüleri en aza indirebilirseniz işte o zaman oyundan zevk alırsınız.

Şimdi herkez Europa karakterleri Chiness karakterler karşısında etkisiz görüyor bu yanlış. BirWarrior ile Glavier’in 1 vs 1 lerinde EŞİT ŞARTLARDA bu pwp kullanıcıların yeteneklerine bağlıdır yani kim hızlı olursa o kazanır..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar